نمایندگی مجاز و رسمی تعمیر و سرویس کولر گازی گرین

تعمیر-سرویس-کولر-گازی-گرین

نمایندگی مجاز و رسمی تعمیر و سرویس کولر گازی گرین

در این قسمت به معرفی یکی از معتبرترین مراکز فوق تخصصی و نمایندگی رسمی و مجاز تعمیر و سرویس کولر گازی و اسپلیت گرین ( Green ) در کرج می پردازیم. اگر برای شما سوال است که چرا برای تعمیر و سرویس کولر گازی و اسپلیت باید به مراکز مربوطه مراجعه کنید، در پاسخ این سوال باید اشاره کنیم که سال های دور و دراز ما انسان ها برای خنک کردن منازل و محیط های مختلف از انواع کولر های گازی آبی استفاده می کردیم. گرمایش خانه ها نیز به وسیله ابزار های گرمایشی همچون بخاری و شوفاژ شومینه و غیره تامین می شد. اما امروزه استفاده از انواع دستگاه های تهویه مطبوع که امکان سرمایش و گرمایش همزمان را برای ما فراهم می آورد رواج بالایی پیدا کرده است.

دستگاه های تهویه مطبوع در انواع مختلف و متنوعی همچون کولرهای گازی، اسپلیت، داکت اسپلیت، چیلر، فن کویل و غیره تولید می شوند. برندهای مختلفی نیز همچون ( جنرال، اجنرال ، هیتاچی ، گرین ، ال جی و غیره) در حال تولید انواع این دستگاه ها هستند. اما به رغم کیفیت بالای این دستگاه ها موضوع تعمیر و سرویس آنها نیز مطرح می شود.

فرقی نمی کند که شما از کدام برند کولر گازی و اسپلیت استفاده می کنید، هرچقدر هم که دستگاه تهویه مطبوع از کیفیت بالایی برخوردار باشد باز ممکن است در فواصل مختلف این نیاز به تعمیر و سرویس داشته باشد. اینجاست که موضوعی که اهمیت پیدا می کند این است که برای تعمیر و سرویس به مراکز مجاز و نمایندگی های اصل مراجعه کنید. در این قسمت به معرفی یکی از معتبرترین مراکز فوق تخصصی تعمیر کولر گازی و اسپلیت گرین ( Green ) در کرج می پردازیم. در ادامه با ما همراه باشید.

پیشنهاد می شود: نمایندگی فروش ، سرویس و نصب داکت اسپلیت در کرج

نمایندگی رسمی و مجاز تعمیر کولر گازی گرین Green در کرج

همانطور که اشاره کردیم برندهای مختلفی در حال تولید و عرضه انواع دستگاه های تهویه مطبوع در جهان می باشد شرکت تهویه مطبوع گرین نیز یکی از شرکت های فعال و خوش سابقه در زمینه تولید و عرضه انواع دستگاه تهویه مطبوع در جهان می باشد. محصولات گرین در ایران نیز موجود می باشند. اگر شما از کولرهای گازی گرین استفاده می کنید و یا انواع دستگاه های تهویه مطبوع و برند Green را دارید ممکن است بعد از مدت زمانی نیاز به تعمیر دستگاه خود داشته باشید. موارد مختلفی ممکن است پیش آید که در نتیجه آن شما ناچار به تعمیر دستگاه و یا تعمیر قطعات آن خواهید بود.

در هر یکی از مواردی که دستگاه های تهویه مطبوع برند گرین اعم از کولر های گازی و اسپلیت ها با مشکل مواجه شدند، می بایست در سریعترین زمان ممکن به یک مرکز تخصصی تعمیرات و یا سرویس دستگاه های تهویه مطبوع گرین مراجعه کنید. از شایع ترین موارد خرابی در کولر گازی گرین موارد زیر هستند.

برای مثال می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • عیب و خرابی در کمپرسور کولر گازی گرین
 • روشن نشدن کولر گازی گرین
 • خروج باد گرم از اسپلیت Green
 • خرابی و ایراد در کندانسور کولر گازی
 • خراب ‌شدن فیلترهای کولر گازی گرین
 • خروج بوی نامطبوع از کولر گازی
 • و غیره.

در هر یکی از این موارد شما باید به یک تعمیرکار و سرویس کار حرفه ای و متخصص کولرگازی و اسپلیت های گرین و یا یک مرکز رسمی و نمایندگی مجاز مراجعه کنید تا ابتدا به عیب یابی دستگاه شما پرداخته و ایراد اصلی دستگاه را شناسایی کند. بعد از این مرحله است که می ‌توان به تعمیر کولر گازی Green با توجه به ایراد آن پرداخت. اگر شما در کرج و استان البرز دارید و به دنبال یک مرکز فوق تخصصی تعمیر اسپلیت و کولر گازی گرین در کرج هستید پیشنهاد ما مرکز تخصصی و فوق تخصصی تعمیر کولر گازی گرین Green در کرج می باشد.

اگر دستگاه های تهویه مطبوع برند گرین شما دچار مشکل شده و متوجه ایرادی در آنها شده ‌اید در اولین اقدام می بایست با مراکز تخصصی ما در کرج قطعه تماس حاصل بفرمایید. تا ما نیروی متخصص و تعمیر کار حرفه ‌ای را به محل مورد نظر شما اعزام کنیم.

بعد از این مرحله تعمیر کار به عیب یابی کولر گازی گرین می ‌پردازد و بعد از آنکه متوجه عیب و ایراد اصلی در دستگاه شد موضوع را به اطلاع شما رسانده و شما نیز می بایست درخواست تعمیر کولر گازی را از تعمیر کار داشته باشید. تعمیرکار و سرویس کار متخصص و حرفه ای ما با بهترین ابزارها و بروزترین آموزش های تعمیرات کولر گازی به تعمیر کولر گازی Green و یا قطعات آن می پردازد و دستگاه شما مثل روز اول کار خواهد کرد.

پیشنهاد می شود: تعمیر برد کولر گازی اینورتر در کرج

سرویس کولر گازی و اسپلیت Green

سرویس کولر گازی به مجموعه اقداماتی گفته می شود که در طی آن طول عمر دستگاه های تهویه مطبوع با توجه به اقداماتی که انجام می شود، افزایش پیدا می کند. به عبارت دیگر سرویس کولر گازی و یا هر دستگاه تهویه مطبوع در موعد و بازه زمانی مشخص موجب می شود که عمر مفید دستگاه افزایش پیدا کند. سرویس کولر گازی گرین در واقع اقداماتی مراقبتی و پیش گیرانه است که شما را از عیب و ایرادهای احتمالی دستگاه مطلع کرده و یا از آن ها جلوگیری می کند. اما توجه داشته باشید که سرویس کولر گازی گرین یک امر تخصصی است و می بایست حتما توسط افراد متخصص و سرویس کار حرفه ای انجام شود تا بیشترین و بهترین کیفیت را داشته باشد. برای سرویس کولر گازی و اسپلیت Green می توانید به ما در کرج قطعه اعتماد کنید.

مرکز رسمی تعمیرات و سرویس کولر گازی در کرج

کرج قطعه معتبر ترین مرکز فوق تخصصی تعمیر کولر گازی گرین و سایر برند ها در کرج می باشد که ضمن ارائه خدمات تعمیر و سرویس کولر گازی گرین Green با خدماتی همچون آموزش نیروی متخصص نیز در خدمت مشتریان عزیز در کرج می باشد.

خدمات ما عبارتند از:

 • تعمیر کمپرسور کولرگازی Green در کرج
 • تعمیر کندانسور کولر گازی گرین در کرج
 • تعمیر موتور فن کولر گازی گرین در کرج
 • تعمیر فیلترهای اسپلیت گرین در کرج
 • سرویس کولر گازی گرین
 • عیب یابی کولرگازی و اسپلیت Green
 • شستشوی فیلتر های کولرگازی گرین
 • تعویض فیلتر ها در صورت نیاز
 • و غیره.

تلفن تماس:

۰۹۱۲۳۶۱۵۲۶۳

۰۲۶۳۲۲۲۲۴۲۲

 

تماس مستقیم