تعمیر کمپرسور کولر گازی

تعمیر-کمپرسور-کولر-گازی

تعمیر کمپرسور کولر گازی

مقدمه

تعمیر کمپرسور کولر گازی یکی از حیاتی ترین و مهم ترین سوژه های تعمیر کولر گازی می باشد. همانطور که می دانید کمپرسور کولر گازی مهمترین قطعه در کولر گازی می باشد. زیرا عملکرد اصلی کولر گازی یعنی عملیات خنک کنندگی و تراکم مبرد توسط کمپرسور انجام می ‌شود. بنابراین در صورتی که کمپرسور کولر شما خراب شود اسپلیت قدرت خنک کنندگی خود را از دست می دهد . خرابی کمپرسور موجب ایجاد اشکال در سایر قطعات نیز می شود . به همین دلیل بهتر است در فرصتی مناسب نسبت به تعمیر و تعویض کمپرسور کولر گازی اقدام کنید . تا از هزینه های جانبی خرید و قیمت های بالای تعمیرات قطعات دیگر جلوگیری کنید. تعویض و تعمیر کمپرسور کولر گازی و اسپلیت در کرج .

خرابی کمپرسور کولر گازی

اما شاید برای شما سوال باشد که نشانه های خرابی کمپرسور کولر گازی چیست؟. اگرچه تشخیص خراب شدن و عیب یابی در کولرهای گازی نیاز به تجربه و تخصص دارد. اما طبق تجربه متخصصین ما در گروه کرج تهویه در موارد زیر احتمال خراب شدن کمپرسور کولر گازی بسیار بالا می باشد:

  • با روشن شدن کمپرسور فن داخلی کار می کند، ولی به‌ محض وارد شدن کمپرسور به مدار فیوز، فیوز می‌ پرد
  • اختلال در سیم پیچ کمپرسور یا قفل شدن قسمت مکانیک کمپرسور
  • فن بیرونی روشن‌ می شود، ولی کمپرسور روشن نمی ‌شود
  • با وجود گاز کافی کولر، کولر گازی سرمای کافی را ندارد
  • صدا و لرزش بیش از حد در کمپرسور کولر گازی
  • گرم شدن بیش از حد سر سیلندر کمپرسور ، آسیب دیدگی در قسمت سر سیلندر
  • احتمال آسیب دیدگی سوپاپ و واشر سر سیلندر
  • از بین رفتن قدرت وکیوم کردن خط مکش
  • پایین بودن یا نداشتن فشار روغن در کمپرسور
  • مشاهده نشت در قسمت های بیرونی کمپرسور ، نشت گاز و روغن و غیره.

در هر یک از موارد بالا احتمال عیب و اشکال در کمپرسور اسپلیت بسیار بالا می باشد. و اگر شاهد هر یک از این موارد هستید برای تعویض کمپرسور کولر گازی خود با یک مرکز تعمیرات حرفه ای کولر گازی تماس بگیرید. برای اطلاع از قیمت تعویض و تعمیر کمپرسور کولر گازی در کرج با شماره زیر در تماس باشید.

تلفن: ۰۹۱۲۳۶۱۵۲۶۳

تعمیر کمپرسور کولر گازی

همانطور که گفته شد تشخیص و عیب یابی کمپرسور اسپلیت نیاز به تجربه و تخصص بالایی دارد. در بعضی از موارد ممکن است تنها نیاز به تعمیر کمپرسور داشته باشید. اما در بعضی از موارد نیز ممکن است تعویض و خرید کمپرسور جدید به صرفه تر و بهتر از تعمیر آن باشد. اما به هر ترتیب شما به یک متخصص و تعمیرکار حرفه‌ای نیاز دارید تا بتواند کلیه امور مربوط به تعویض و تعمیر کمپرسور اسپلیت شما را به خوبی انجام دهد. ما توصیه می‌کنیم که برای این موضوع کار را به افراد حرفه ای و متخصص با تجربه و سابقه بالا بسپارید.

کرج تهویه

گروه کرج تهویه با بیش از ۳۰ سال تجربه و سابقه درخشان در این زمینه و با به کار گیری متخصصین و پرسنل با تجربه و حرفه ای در خدمت مشتریان عزیز در کرج و حومه می باشد. لذا شما عزیزان می توانید برای اطلاع از قیمت تعمیر و تعویض کمپرسور کولر گازی و خرید کمپرسور کولر گازی در کرج با ما در تماس باشید.

تلفن تماس: ۰۹۱۲۳۶۱۵۲۶۳

تعویض کمپرسور کولر گازی

تماس مستقیم