سرویس کولر گازی در کرج

سرویس-کولر-گازی-در-کرج

سرویس کولر گازی در کرج

سرویس کولر گازی در کرج

در این مقاله قصد داریم تا به شما عزیزان یکی از معتبر ترین مراکز تعمیر و سرویس کولر گازی در کرج را معرفی کنیم. شاید این مسئله یکی از مهم ترین دغدغه های افرادی باشد که از انواع دستگاه های تهویه مطبوع و کولر گازی استفاده می کنند. قطعا برای بسیاری از شما علاه بر قیمت ، این مسئله دارای اهمیت بسیاری باشد که اساسا چه لزومی وجود دارد که در زمان های مشخص به تعمیر و سرویس اسپلیت مورد استفاده خود بپردازیم. در پاسخ باید اشاره کنیم که یکی از مهم ترین موارد در خصوص نحوه استفاده از کولر های گاز توجه به همین موضوع می باشد. فرقی نمی کند که از چه برندی ( جنرال ، اجنرال ، هیتاچی ، هایسنس ، ال جی ، مدیا ، تی سی ال ، تراست ، ال جی ، گری ، گرین و غیره) استفاده کنید.

در هر صورت می بایست نسبت به سرویس دستگاه خود اقدام کنید. زیرا در غیر این صورت و در صورت عدم توجه به سرویس کولر های برند های مختلف اعم از جنرال ، اجنرال ، هیتاچی ف گری ، گرین ، هایسنس ، تی سی ال ، تراست و غیره دیر یا زود ناچار خواهید شد که نسبت به تعمیر کولر گازی و صرف هزینه های بسیار بالاتر اقدام کرده و یا حتی یک کولرگازی جدید خریداری کنید.

چرا باید کولر گازی را سرویس کنیم؟

شاید برای بسیاری از شما سوال باشد که اساسا چرا باید نسبت به سرویس دستگاه اقدام کنیم؟ در پاسخ به این سوال باید اشاره کنیم که هر دستگاهی اعم از دستگاه های تهویه مطبوع و یا سایر دستگاه های مکانیکی و الکتریکی دارای یک عمر مفید می باشند. به عبارتی دستگاه زمانی که از کارخانه خارج می شود، بسته به نوع برند آن، دارای یک مدت زمانی می باشد. برای مثال این دستگاه می تواند تا ۱۰ سال بدون هیچ مشکلی کار کند.

اما نکات مهمی می تواند این مدت را کمتر یا بیشتر کند. برای مثال نوع استفاده کاربر از دستگاه ذکر شده بسیار بر روند بازدهی آن موثر خواهد بود. اگر شما نیز از کولر گازی برای خنک کردن منزل و یا محیط های دیگر استفاده می کنید، اگر نکات ساده ای را رعایت نکنید، ممکن است بعد از گذشت مدت زمانی ناچار به خرید یا تعویض کولر گازی خود شوید.

یکی از ساده ترین نکاتی که می بایست به آن توجه کنید، سرویس کولر گازی می باشد. سرویس کولر گازی یعنی چک کردن و مطمئن شدن از صحت کارکرد تمامی قسمت های کولر گازی در یک زمان مشخص و مناسب. بنابراین در این شرایط اگر یک ایراد احتمالی در دستگاه شما وجود داشته باشد، می توانید در زمان مناسب آن را تشخیص داده و در زمان مناسب نسبت به تعمیر آن اقدام کنید.

سرویس کولر گازی شامل چه مواردی می شود؟

اما شاید یکی از مهم ترین سوال ها در این خصوص این است که سرویس کولر گازی شامل چه مواردی می باشد؟. در پاسخ به این پرسش باید اشاره کنیم که سرویس کولر گازی و اسپلیت شامل موارد مختلفی می شود که در نتیجه آن ایرادات ریز و درشت کولر تشخیص داده شده، تعمیر می شوند و یا از ایجاد و بروز یک آسیب جلوگیری می شود. اما به طور کلی مواردی که شامل سرویس کولر گازی می شوند، عبارتند از:

 • تعویض فیلتر های کولر گازی
 • تمیز کردن دوره ای فیلتر های کولر گازی
 • تمیز نگه داشتن کویل های دستگاه
 • چک کردن مقدار مبرد دستگاه
 • آزمایش نشت مبرد با استفاده از ردیاب نشت
 • بررسی میزان مصرف انرژی دستگاه با آمپر سنج
 • بررسی نوسانات برق ورودی
 • بررسی دقت ترموستات
 • و غیره.

پیشنهاد می شود: آشنایی با انواع مبرد ها

تعویض فیلتر های کولر گازی

یکی از موارد ساده در خصوص سرویس کولر گازی، تعویض فیلتر ها می باشد. فیلتر ها عامل مهمی در خصوص تسفیه هوای ورودی و خروجی می باشند. این فیلتر ها به مرور زمان خاک، گرد و غبار و آلودگی های زیادی را به خود جذب می کنند. در نتیجه ممکن است نیاز به تعویض داشته باشند، زیرا فیلتر به صورت مستقیم بر روی کیفیت هوای ورودی و میزان خنک کنندگی دستگاه موثر خواهد بود. در بعضی از موارد نیز نیازی به تعویض فیلتر وجود نداشته و تنها کافی است تا نسبت به شستشو و تمیز کردن فیلتر ها در زمان مشخص اقدام شود.

تمیز کردن کویل های دستگاه

همانطور که می دانید کولر های گازی دو تکه از دو پنل داخلی و خارجی تشکیل شده اند. سرویس کار در زمان سرویس کولر گازی می بایست هر دو پنل را بررسی کرده و در صورت نیاز نسبت به تمیز کردن کویل های دستگاه اقدام کند. اما توجه داشته باشید در این حالت چون نیاز به باز کردن پنل ها وجود دارد، بهتر است از یک متخصص تعمیر کار یا سرویس کار کمک بگیرید.

چک کردن مقدار مبرد

دستگاه های تهویه مطبوع با استفاده از یک ماده به نام مبرد عملیات خنک کنندگی را انجام می دهند. مبرد ها عامل اصلی خنک کردن هوای کولر گازی می باشند. پس در صورتی که مقدار مبرد کمتر از میزان مجاز باشد، دستگاه خنک کنندگی مطلوبی نخواهد داشت. همچنین چک کردن مبرد و احتمال نشتی گاز مبرد نیز یکی دیگر از موارد تخصصی در خصوص سرویس کولر گازی می باشد که توسط متخصص سرویس کار انجام می شود.

همچنین همانطور که گفته شد موارد مختلفی همچون بررسی میزان مصرف انرژی، بررسی نوسانات برق ورودی و غیره از دیگر مواردی هستند که در زمان سرویس کولر گازی بررسی خواهند شد.

قیمت سرویس اسپلیت

قطعا یکی از مهم ترین نکات در خصوص سرویس و یا سایر خدمات مرتبط با کولرگازی توجه به قیمت و هزینه ها می باشد. این موضوع برای مشتریان اهمیت بالایی دارد. زیرا آن ها تمایل دارند که بدانند به چه میزان هزینه و بودجه ای نیاز خواهند داشت. در پاسخ به این سوال باید اشاره کنیم که همانطور که گفته شد سرویس کولر گازی شامل موارد مختلفی می باشد. و هزینه و قیمت سرویس اسپلیت کاملا بستگی به میزان و حجم فعالیت های سرویس کار دارد.

برای مثال در زمانی ممکن است دستگاه شما تنها نیاز به تعویض فیلتر یا شستشو داشته و در زمانی ممکن است موارد بیشتری وجود داشته باشند، در این موقعیت ها طبیعتا قیمت سرویس کولر گازی متفاوت خواهد بود. اما در این خصوص باید اشاره کنیم که ما سعی داریم تا بهترین قیمت سرویس کولر گازی در کرج سرویس به مشتریان خود ارائه دهیم.

سرویس کولر گازی و اسپلیت در کرج

گروه کرج سرویس این افتخار را دارد که با گذشت بیش از ۳۰ تجربه موفق در زمینه ارائه خدمات مرتبط به دستگاه های تهویه مطبوع در استان البرز هم اکنون نیز در خدمت مشتریان عزیز در کرج می باشد. شما عزیزان می توانید برای سرویس اسپلیت با ما در تماس بوده تا ما در کمترین زمان ممکن بهترین سرویس کاران خود را با بهترین قیمت ها به محل مورد نظر شما اعزام کنیم. خدمات ارائه شده توسط ما عبارتند از:

 • سرویس کولر گازی جنرال در کرج
 • تعمیر کولر گازی اجنرال در کرج
 • سرویس و تعمیر کولر گازی ال جی
 • سرویس کولرگازی مدیا در کرج
 • سرویس اسپلیت هیتاچی در کرج
 • سرویس و تعمیر اسپلیت گریم
 • سرویس و تعمیر اسپلیت گری
 • سرویس و تعمیر اسپلیت هایسنس
 • سرویس کولرگازی تراست در کرج
 • تعمیر کولر گازی بوش در کرج
 • تعمیر کولر گازی توشیبا در کرج
 • سرویس اسپلیت های امرسان
 • سرویس اسپلیت های ایران رادیاتور
 • و سایر برند ها.

گروه کرج سرویس متشکل از چندین تیم حرفه ای ، متخصص، با تجربه تعمیر کار و سرویس کار در خدمت مشتریان عزیز می باشد. قیمت کلیه خدمات ارائه شده توسط ما بسیار به صرفه و متناسب با وضعیت اقتصادی کشور می باشد. بنابراین هیچ نگرانی و دغدغه ای در خصوص قیمت های ما نداشته باشید. برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص قیمت سرویس کولر گازی در کرج با ما در تماس باشید.

تلفن های تماس:

۰۹۱۲۳۶۱۵۲۶۳

۰۲۶۳۲۲۲۲۴۲۲

خرید قطعات و تجهیزات جانبی کولر گازی و اسپلیت

تماس مستقیم